נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: בית הכנסת
פורסם ב 20 ספטמבר 2012 כניסות: 1440
PDF הדפסה

מישיבת מנהלת בית כנסת

עדכון מישיבת מנהלת בית הכנסת שנערכה בכ"ב אלול תשע"ב

א. ההוצאות השוטפות של בית הכנסת (ניקיון, חשמל וכו') משולמות מתקציב הישוב.

ההשקעות "הקטנות" ממומנות מקרן בית כנסת. קרן זו קיימת בזכות תרומה חדשית קבועה בסך .20 ש' של משפחות מהישוב. עקב הצרכים הרבים, כגון ספסלים וכיסאות נוספים הן לבית הכנסת האשכנזי והן לספרדי, תוספת מזגנים, מכשיר ניקוי למרצפות האבן (שמתם לב לרחבת בית הכנסת הנקיה?), החלפת מנורות והרשימה עוד ארוכה, חברי המנהלת פונים לכל אלו שעדיין לא עשו זאת, להצטרף  לתורמים בהו"ק (דרך הישוב) לקרן בית הכנסת הנ"ל.

מדובר כאמור, על סכום לא גבוה של .20 ש' לחודש, אך זה בהחלט עוזר לכולנו.

ב. שימוש בבית הכנסת לאירועים פרטיים:

 על כל כוונה להשתמש בבית הכנסת לאירוע פרטי, (ברית מילה או להבדיל אזכרה וכדו'), יש לתאם את השימוש באולם עם הגבאים הרלוונטים בעוד מועד.

בנוסף, עקב הוצאות ניקיון שישנן לאחר אירועים אלו, החלט לגבות סך של .200 ש'  על כל אירוע. מי שיתחייב לנקות בעצמו ולסדר את בית הכנסת בהתאם לדרישת הגבאים, יהיה פטור מתשלום זה.

ג. פורסם על לוח המודעות התכנית לבניית גשר גישה לעזרת נשים העשוי מתכת. בימים אלו תיבחן תכנית נוספת מחומר אחר ואף היא תובא לידיעת הציבור.

 

ובהזדמנות זו , לידיעת הציבור - חברי המנהלת הם: יאיר מאיר - נציג המזכירות, אבי נבון -ביכ"נ ספרדי, גרשון בראון - ביכ"נ אשכנזי, ונציגי הצבור - אלי כהן, ברכה גור אריה, דני שפילמן.

חיפוש

קישורים חשובים

מהאלבום היישובי

כניסה למערכת

אינך מחובר למערכת! אם הינך תושב כוכב השחר וברצונך לקבל הרשאת תושב אנא בצע את הפעולות האות: 1) הרשם למערכת 2) צור קשר עם אחראי המערכת ע"מ להפעיל את החשבון שלךאתה כאן:   אתר-הבית תורה ותפילה בית כנסת מישיבת מנהלת בית הכנסת- וילך
| + - | RTL - LTR