נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: מזכירות
פורסם ב 03 ינואר 2013 כניסות: 0
PDF הדפסה

משרד

שעות פעילות המשרד החדשות:

ימים א,ב,ג,ה בשעות 8:30- 13:30

יום שני גם ב- 17:00- 19:00

יום שישי 9:00- 11:00

יום רביעי לא תהיה קבלת קהל

שרותי דואר דחופים יינתנו  בימי ד' מ-8:30- 10:00 בלבד.

אנא הקפידו לבוא בשעות קבלת הקהל!

  

המשרד עובד גם בשעות בהם אין קבלת קהל. שעות שקטות אלו חשובות לנו מאוד כדי לפעול ביעילות. אנו מבקשים להימנע מלפנות למשרד בשעות בהן שאין שעות קבלת קהל  כדי להימנע מאי נעימויות ולא להפריע לעבודת המשרד.

ניתן להשאיר הודעות בטלפון הכל שעות היממה / או לשלוח מייל  בהתאם לצורך ונשתדל לענות בהקדם.

לתשומת ליבכם נודה, צוות המשרד

 
נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: מזכירות
פורסם ב 27 דצמבר 2012 כניסות: 4
PDF הדפסה

משולחן המזכירות

תקציב 2013:  בישיבתה ביום שני הקרוב, תסגור המזכירות את הצעת התקציב בהתייחס לנקודות שהועלו בישיבת מועצת החברים. על מנת שנספיק להפיץ את התקציב לעיונם של החברים, מספיק זמן לפני האסיפה השנתית לאישור התקציב, אנו דוחים את אסיפת החברים שנועדה לאישור התקציב, ליום רביעי כ"ז טבת (9/1) בשעה 21.00 באולם השמחות הקטן. התקציב יופץ במייל היישובי וניתן יהיה לקבל עותק מודפס במשרד החל מיום רביעי כ' בטבת.

בחירות למזכירות ולמועצת חברים: עד לרגע כתיבת שורות אלה עדיין לא ברור האם נצטרך לדחות את הבחירות בשבוע על מנת לאפשר למועמדים נוספים למזכירות. עד כה נרשמו רק שני מועמדים – מתן שמלצר ואריאל שושן. הודעה על מועד הבחירות תפורסם במייל היישובי ובהודעות בתאי הדואר ביום שישי עש"ק פר' ויחי.                                                                                         

למועצת החברים ב"ה יש הענות, נרשמו כמועמדים החברים והחברות הבאים:  פרץ כהן, בועז סלוק, אלי קדוש, שמעון רחמים, ירמי שמח, אייל מאיר, אלדד עוזרי, שמואל פרנק, יורם טרנר, גרשון בראון, מיכל בהט, יוגלי רויכמן, יהודית בן מנחם, מיכל ויסמן, רינת קופרמן ויוסי מרצבך. מאחר ומועצת החברים מהווה תחליף לאסיפת החברים ברוב הנושאים, נראה חשוב ונכון שתהיה במועצה נציגות משמעותית גם של הנשים. כדאי לחשוב על כך שמספר חברות המועצה יהיה כזה שהנשים לא תרגשנה שלא בנוח כנציגות קטנה בין  חבורת גברים גדולה. למועצה יבחרו השנה 9 חברים אשר יחליפו את חברי המועצה אשר השלימו כהונה של שנתיים.

חברי המועצה המסיימים: פרץ כהן, אריה הוכלר, יעל אבן חן, לאה הירש, שמעון אברמוביץ, צביקה וולברג, יורם טרנר, נריה שאג, מנחם נוימן. חברי המועצה הממשיכים לשנה נוספת: בנימין גבלר, מוטי פניגשטיין, דני שפילמן, משה נימני, גרשון סימור, נתי שמבה, אבי הרמן, אבי יפרח, משה הר מלך, ברי שומן, יצחק לנגה, ארי יעוז קסט.