נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: שירותים
פורסם ב 24 נובמבר 2012 כניסות: 1690
PDF הדפסה

שירותי משרד הפנים

בתאריכים: 26.11.12 וב- 27.11.12 באופן חריג לא יתקיימו שירותי משרד הפנים. הן בישוב חשמונאים והן בפסגות במשרדי המועצה.

 לשאלות ובירורים בנושא משרד הפנים, ניתן לפנות לשוש ישירות למס' נייד: 0525666208

 
נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: מזכירות
פורסם ב 17 יולי 2013 כניסות: 5
PDF הדפסה

עדכונים מהמשרד

בהמשך להחלטות המזכירות לגביי קיצוצים בכוח אדם במשרד והורדת שעות קבלת קהל, במקביל להתיעלות ושיפור השירות לתושב,  להלן הסדרים חדשים שייכנסו לתוקף החל מתחילת השבוע הבא:

 1. 1.שירותי דואר – כל שירותי הדואר יעברו לפעול בחדר ששימש עד כה את רכזי הנוער, הדלת הסמוכה למשרד – חגית קדוש תשמש כפקידת דואר וכל שירותי הדואר יינתנו אך ורק על ידה ובחדר הדואר החדש.
  לא נוכל לספק שירותי דואר במשרד הראשי, ולכן מנעו מאתנו אי נעימויות ופנו אך ורק לחגית בשעות הקבלה המפורסמות להלן.
  שעות פעילות הדואר – ימים ראשון – שני – שלישי – חמישי ושישי בין השעות 9:11:00

יום שלישי – 17:19:00.

בזמן פעילות הדואר אחרי צהריים ובימי שיש ניתן להשאיר תשלומים וענייני משרד אצל חגית והם יטופלו.

 1. 2.קבלת קהל לשירותי משרד – ימי קבלת הקהל במשרד הינם ימים ראשון – שני – שלישי וחמישי בין השעות 8:30-12:00.
  ביום רביעי אין קבלת קהל ואין מענה לשיחות – ניתן להשאיר הודעות במענה הקולי.
  שימו לב – לפי ההחלטה שפורסמה זה מכבר  אין אפשרות לרכוש שירותי דואר ושירותים שאינם חלק מהחיובים השוטפים במיסים באמצעות המיסים ויש לשלם עליהם במקום ובמזומן – קניית בולים / דואר רשום/צילומים וכיוב' – כל תשלום שאינו חלק מהפעילות ידרש לתשלום במזומן.
  אין אפשרות לשלוח ולקבל פקסים במשרד, יש אפשרות במרכולית ואצל מבטק , כמו כן צילומים ניתן לבצע רק בחדר הדואר בשעות עבודת הדואר.
 2. 3.פניות במייל ותכתובת בתיבות הדואר של המזכירות – אנו מבקשים להעלות את מספר הפונים על גביי המייל למשרד היישוב – פניות במייל יכולות להיות מטופלות במשך כל שעות היממה וגם בשעות עבודה לא קונבנציונליות , ולכן פניות שאינן דחופות לאותו רגע רצוי ומועדף לפנות באמצעות המייל.
  בימים הקרובים נחליף את תיבות הדואר בכניסה למשרד לתיבות שניתן יהיה להניח בהם מעטפות עם תשלומים  יותר בבטחה ולא חייבים להביא את הדברים פיסית למשרד.
 3. 4.אנו עושים מאמצים לתת שירות מיטבי , לאחרונה הלחץ על המשרד הוא גדול מאוד, הן בשל מספר פרוייקטים גדול במקביל, הכנה לקליטת משפחות לקיץ , שינויים בשכונות הסמוכות לנו ועוד דברים המעמיסים על המשרד ולכן השאיפה היא למצוא דרכים להתיעלות כדי להמשיך ולתת שירות לתושב.
  נשמח לקבל הערות והארות , כמו כן נודה על הבנתכם ואי העמדת המזכירה במצבים לא נעימים בשל פניות שלא בזמן קבלת קהל – ישנם דברים רבים הדורשים שקט וריכוז והפרעות של כל פעם רק כמה דקות ורק אני לא מאפשרות עבודה מסודרת ורציפה ופוגעות בשירות הכללי בסופו של דבר, לכן אין אפשרות לקבל שירותי קהל מחוץ לשעות המפורסמות.
 4. 5.מעט עדכונים אחרים –
  - כביש הגישה – התקציב של העבודות נגמר לפני שסיימנו את כל העבודות, כרגע סוכם על סיום המצפורים , אנו פועלים ביחד עם המועצה בניסיון לגייס תקציב נוסף להשלמת תאורה, גינון ותיקונים הנדסיים קטנים.
  - שכונת אשקוביות עליונה – נעשים עבודות ביוב כדי לאפשר למשפחות שבונות להתקדם.
  - שכונת אשקוביות תחתונה – גם שם יש בניה חדשה על גביי אשקוביות – אנו עובדים יחד עם המועצה מול חברת חשמל לתת מענה תכנוני לשכונה שנבנתה לפני 30 שנה כזמנית.
  - מבנה רב תכליתי בשכונת גאליה – נבחרה אדריכלית , השבוע נעשו מדידות ומקווים לתכניות ראשוניות בקרוב, קיימת ועדה שמטפלת בנושא.
  - תיירות – הושלמה פרגולה נוספת בשביל ההיקפי של הישוב מצד מזרח – כולם מוזמנים לבקר , אנו במהלכים של פגישות עם גורמים רבים והגשה של פרוייקטים נוספים על ידי המועצה ועל ידינו לגופים שונים בשאיפה לקבל תקצוב מסודר( בעיקר לאתר קמפינג/דרך גישה להר הכוכב/שבילי אופניים).
                                                                                                                                                              בברכה גבי ברשישת – מזכיר.