נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: עזרה הדדית
פורסם ב 29 מרס 2012 כניסות: 1611
PDF הדפסה

קרן עזרה כוכב השחר עדכונים

פורים כבר מאחורינו ופנינו לפסח , וזה הזמן להודות על שעבר ולבקש על העתיד.

א.      מבצע משלוח מנות ישובי הכניס לקופת הקרן למעלה מ- 30,000 ש"ח . כאן המקום להודות לרבקה שומן - המנצחת כבכל שנה על המבצע , למשפחת הויזמן אשר על עבודת המיחשוב ולכל אלו שנטלו חלק בארגון ובהוצאה לפועל.

ב.       הקרן ממשיכה לפעול ולעזור למשפחות בישוב חלק מהעזרה על בסיס קבוע וחלק לפי צרכים משתנים. הכל נעשה בעזרת רב הישוב ובאישורו.

ג.        כחלק מהנסיון שנצבר עם הזמן הוחלט כי כל בקשה לסיוע תוגש בכתב, מלווה במסמכים רלוונטיים, לאחד מחברי הקרן. מידי חודש מתקיימת ישיבה ובה דנים ומחליטים בכל מה שהוגש.

ד.       צרכי עמך מרובים ובפרט לקראת פסח המתקרב, והציבור נקרא לתרום את כספי קמחא דפסחא לקרן עזרה הישובית . כמו"כ נזכיר לציבור כי ניתן לתרום לקרן תרומות חד פעמיות או הוראת קבע דרך המיסים וכי מרבית הכספים משמשים לעזרת הנצרכים בישוב (עניי עירך קודמים!).

ה.      ובקשה נוספת מי שיודע על מקרה של מצוקה בישוב ומעריך שחברי הקרן לא מודעים לכך מתבקש לידע אותם . אם מישהו חושש מלשון הרע או סתם מתבייש יש אפשרות לפנות לרב אוהד והוא יעביר את הפרטים הנצרכים לחברי הקרן.

בברכת חג כשר ושמח,

הרב אוהד קרקובר, משה הויזמן ונעם הורוביץ

חיפוש

קישורים חשובים

מהאלבום היישובי

כניסה למערכת

אינך מחובר למערכת! אם הינך תושב כוכב השחר וברצונך לקבל הרשאת תושב אנא בצע את הפעולות האות: 1) הרשם למערכת 2) צור קשר עם אחראי המערכת ע"מ להפעיל את החשבון שלךאתה כאן:   אתר-הבית שירותים רווחה ועזרה הדדית קרן עזרה- ויקרא
| + - | RTL - LTR