מבזקי ערוץ 7

 • שר החוץ הרוסי סרגיי לברוב דחה את הטענות שלפיהן רוסיה התערבה במערכת הבחירות בארצות הברית."עד שנראה הוכחות מוצקות - מדובר בקשקושים", אמר.

 • כביש 90 נחסם לתנועה בשני הכיוונים מעין גדי לעין בוקק בשל סחף בכביש.

 • שר הביטחון של אתיופיה הודיע אמש כי מצב החירום שהוכרז במדינה בעקבות התפטרותו במפתיע של ראש הממשלה היילמריאם דסלן יימשך כחצי שנה. השר הודיע עוד על החלת איסור הפגנות ופרסום דברי הסתה לאלימות. ראש הממשלה התפטר על רקע המשבר הפוליטי במדינה.

 • מקור פלסטיני בעזה אמר הלילה כי הנהגת חמאס הודיעה למצרים כי אין לה כל עניין בהסלמה עם ישראל.המקור הוסיף כי חמאס והג'יהאד האסלאמי אינם עומדים מאחורי פיצוץ המטען על גדר המערכת והעריכו כי ארגון ועדות ההתנגדות העממית הוא שעומד מאחוריו. כך דווח ברשת ב'.

 • היועץ לביטחון לאומי של ארצות הברית הרברט מקמאסטר אמר כי ישנן הוכחות לכך שמשטרו של נשיא סוריה בשאר אסד ממשיך להשתמש בנשק כימי. "יש עדויות וצילומים שמראים בבירור כי השימוש בנשק כימי על ידי אסד נמשך. הגיע הזמן שהמשטר יישא באחריות", אמר מקמאסטר.

 • דובר צה"ל מוסר כי הלילה, תקף צה"ל באמצעות מטוסי קרב מטרות טרור נוספות אשר שייכות לארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, בתגובה לפעולות הטרור מוקדם יותר היום. במהלך התקיפות נשמעו אזעקות צבע אדום. אזעקות אלו הינן אזעקות שווא ולא בוצע ירי תלול מסלול לשטח הארץ. בתקיפות נתקפו שמונה יעדים נוספים במתחם צבאי במרחב נצרים השייך למערכים צבאיים ייחודיים של ארגון הטרור חמאס וביניהם גם תשתיות לייצור אמצעי לחימה ואימונים. כמו כן, נתקפו באמצעות טנק שתי עמדות תצפית.

 • היועץ לביטחון לאומי של ארצות הברית הרברט מקמאסטר, שנשא אתמול דברים בוועידת מינכן, אמר כי "הגיע הזמן לפעול נגד איראן". "הרשת שבונה ומחמשת איראן במזרח התיכון הופכת לעוצמתית יותר ויותר, הזהיר מקמאסטר, שקרא גם למעצמות העולם לפעול לתקן את הסכם הגרעין עם איראן.

 • קצין בכיר בחיל הים האמריקני אמר כי ארצות הברית לא תירתע מבניית האיים המלאכותיים של סין בים הדרומי ותוסיף לערוך סיורים באזור. הקצין אמר לסוכנות הידיעות AP כי "החוק הבינלאומי מתיר לנו לפעול באזור הזה, לטוס מעליו, להפליג בו ולהתאמן בו וזה מה שאנו עושים ונמשיך לעשות".

 • אזעקת צבע אדום נשמעה לפני זמן קצר בעיר אשקלון ובמועצה האזורית חוף אשקלון.

 • לפני זמן קצר הופעלה אזעקת צבע אדום בעיר שדרות ובמועצה האזורית שער הנגב.מדובר צה"ל נמסר כי הפרטים בבדיקה.&lrm

 • כוכב השחר

  נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: כללי
  פורסם ב 19 יולי 2013 כניסות: 21494
  PDF הדפסה

  נבחרת כדורסל

  תושבי כוכב השחר היקרים!

  כמדי שנה מייצגת את יישובנו נבחרת כדורסל שמביאה גאווה לכולנו (לפני שנתיים אליפות ושנה שעברה בין 4 הקבוצות המובילות.) השנה, לאחר עונה מפרכת ב"ה עלינו  לגמר שיתקיים ביום שני הקרוב (ט"ו באב) ב- 20:00 בערב כאולם הגדול שבכפר אורנים. המשחק מולם. קודם כל ברצוננו להכיר תודה רבה לכל המעודדים שבאו במסירות ובהתמדה לכל המשחקים. עודדו והריעו גם במשחקים קשים. אנו בתור נבחרת נשמח מאוד אם תושבי היישוב- ילדים, נערים ומבוגרים, נשים וגברים, יבואו לעודד ולחזק אותנו ובכך סיכויינו לנצח יגברו בתקווה לניצחון בע"ה.

  נבחרת כוכב השחר כדורסל.

   
  נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: קהילה
  פורסם ב 19 יולי 2013 כניסות: 2448
  PDF הדפסה

  זו דעתי

  בהחלטה תמוהה ומוזרה החליטה מועצת חברים להביא מוסד חינוכי למעלה שלמה ובכך למעשה למנוע את מגורי המשפחות במקום.

  השתלשלות העניינים בקצרה:

  החלטה מיום א' ,ר"ח אב קבעה מועצת החברים שהיישוב מעדיף שתהיה התיישבות של משפחות במקום ולא מוסד ציבורי . ההחלטה לא נתפרסמה בדף מידע.

  כיוון שעל הפרק עמדו קבוצת "חסידי ברסלב" לקליטה מונתה ועדת קליטה מורחבת שתעשה עבודה יסודית יותר מן הרגיל ותבחון את התאמת הקבוצה לענין, ועל ידי כך לאפשר קליטת משפחות חדשות ליישוב.

  למעשה נתכנסה ועדת קליטה הנ"ל ובעבודה יסודית במיוחד קבלה את המשפחות. ומכאן היה מתבקש ההמשך הטבעי לתת להם להתיישב במעלה שלמה. לשם מה זימנו אותם לקליטה אם מראש לא רצו בהם? משום מה מועצת חברים לא קיבלה את המלצות ועדת הקליטה ? לא נעים אך נראה שהעניין היה מכור מראש.

  בהחלטה הראשונה הוחלט עקרונית שרוצים משפחות, ולגבי המשפחות שעלו על הפרק הותנה העניין בישיבה נוספת של מועצת חברים, כיצד קרה הדבר שההחלטה העקרונית השתנתה?!

  בנוסף אם משום מה נראה שהקבוצה הנ"ל לא מתאימה למשימה של התפתחות המשפחות במעלה שלמה, וכי לא ראוי לעדכן את תושבי המקום? לתת להם אפשרות להגיב? לשמוע מה הם אומרים.

  כבר ביום רביעי , השבוע, עלו למעלה שלמה נציגי המזכירות ,אמנה והמוסד המדובר, ודנו על קליטת המוסד, שעות מספר לאחר קבלת ההחלטה, לפני שההחלטה פורסמה, ולפני שתושבי מעלה שלמה ידעו מכל הענין.

  ישנה קבוצה רצינית מאד של אנשים חלקם מן הישוב ( כ5 משפחות בודאי, 2 עם 5ילדים,1 עם 3 ילדים, ועוד הרבה משפחות שמתעניינות ברצינות) ,שרוצים בהתיישבות רצינית במעלה שלמה אך אופציה זו לא נבחנה ומדוע שלא תבחן ובזה תתן אפשרות של ממש להמשך התיישבות המשפחות במעלה שלמה,

   המשמעות של הבאת מוסד היא הוצאת המשפחות מהמקום, וכי בכזו קלות עושים כך? כל העניין נעשה בחופזה , כחודש לפני פתיחת שנת הלימודים.

  החלטה קריטית שכזו הנוגעת לעתיד הישוב והוצאת המשפחות מהמקום צריכה להתקבל  ע"י כלל תושבי הישוב, באסיפת חברים.

  הדבר חייב לבוא לדיון ציבורי מחודש.

  בברכה,

  משפחות יעקובי, רחמים, אבי יונה, שכטמן, אליאב ותרשיש. תושבי מעלה שלמה,

  וחברי הגרעין החדש ועוד תושבים ששמעו ותומכים.

   

   

  *דברים שנשלחו לסגנית השר ציפי חוטובלי - מי שיכול להעלות את הדברים האלו למעלה ולהשפיע שיתבצעו בצורה כזו או אחרת - מוזמן !!!
  בעקבות האירועים המזעזעים שהיו לאחרונה בהם מתו תינוקות משום שנשכחו ברכב הוריהם, חייבים חייבים חייבים לעצור מקרים כאלו בכל מחיר !!!!!!! למשל : אולי ניתן להמציא חיישן שבודק את רמת החמצן והטמפרטורה ברכב ובירידה של החמצן וכו' - מפעיל אזעקה, פותח חלונות ואפילו יוצר קשר עם המשטרה.

  או חיישן שמגיב לאחר שמישהו יושב ברכב יותר מחצי שעה ברכב סגור הרמטית ולא מונע.

  או שהרכב לא ננעל מבלי שהנהג לוחץ על כפתור בו הוא מאשר שהרכב ריק.

  או רעיון אחר שמומחי משרד התחבורה יחליטו עליו - גם אם זה רעיון לא מספיק מוצלח תמיד ניתן לשפר אך העיקרון חייב להתישם !

  וכך לחייב כל רכב ורכב בישראל לדאוג למנגנון שיוחלט עליו והוא לא יעבור טסט בלי זה.

  מדובר בדיני נפשות ממש ויפה שעה אחת קודם !!!

  יישר כוח על ההתייחסות. אשמח לתגובתך המהירה.

  דני וינברגר

   

   
  נערך על ידי נחשון יוחנן ותהילה קטגוריה: כללי
  פורסם ב 19 יולי 2013 כניסות: 20981
  PDF הדפסה

  חגיגת השחמט בט"ו באב-

  הרשמו מהר ואל תפספסו!
  ביום שני טו באב 22.7 בשעה 18 בערב-חגיגת   שחמט ביישוב!!

  - כולל טורניר, סרט ומשחק סימולטני.

  אם לא ירשמו מספיק מעוניינים זה לא יתקיים -אז ספרו למי שיכול לעניין אותו

  מחיר: 20 ש״ח

  הרשמה: במייל חוזר או סמס לאבי הרמן 0528655630